Waluta

Produkty


Regulamin ― Witamy w sklepie internetowym Woodpecker-DTE!

Regulamin sklepu internetowego woodpecker-dte.com

 

Sklep internetowy  www.woodpecker-dte.com prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem Internetu.

 

Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje e-mail z potwierdzeniem zamówienia, sposobu płatności i dostawy. Następnie Klient otrzymuje drogą mailową fakturę proformę oraz po dokonaniu płatności fakturę za zakupiony towar.

 

Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

 

Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Podatek VAT na wyroby medyczne wynosi 8%. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

 

Łączny koszt przesyłki zależny jest od łącznej wartości zamówionych materiałów i sposobu dostawy.

Składając zamówienie na kwotę powyżej 250,00 zł, przesyłkę wysyłamy kurierem bezpłatnie, jeżeli natomiast wartość zamówienia nie przekroczy kwoty 250,00 zł, doliczane są koszty wysyłki w wysokości 16,00 zł przy przelewie na konto i 26,00 złotych w opcji „pobranie”.

 

Dane do przelewu

Przelewy prosimy kierować na konto:

COMO Polska SP. z o.o.

Rudna Mała 160

36-060 Głogów Młp. 

Nr rachunku: PL 88 1050 1562 1000 0090 3022 0660 (ING Bank Śląski)

NIP: 712-272-15-72, Regon: 180873636

 

W razie anulowania zamówienia prosimy o jak najszybszy kontakt, gdyż staramy się realizować przesyłkę zaraz po otrzymaniu zamówienia.

 

Do sprzedaży promocyjnej przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

Sklep zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia, bez podania przyczyny.

Wszystkie zamówienia są wysyłane w przeciągu 1-2 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia, pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie.

 

Dane teleadresowe:

COMO Polska SP. z o.o.

Rudna Mała 160

36-060 Głogów Młp. 

e-mail: sklep@comopolska.pl,

tel. 501-188-105, 17-850-71-57

 

Wszystkie pliki, teksty, zdjęcia lub elementy graficzne zawarte na stronie tech-dent.pl są chronione prawami autorskimi i nie mogą być wykorzystane bez pisemnej zgody właściciela. Reprodukowanie, odtwarzanie lub modyfikacja materiałów zawartych na stronach sklepu jest zabroniona.

 

Firma COMO Polska Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za dokonywanie zakupów w sklepie woodpecker-dte.com przez osoby trzecie na rachunek osoby poszkodowanej.

 

COMO Polska Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, by zdjęcia towarów jak najdokładniej odzwierciedlały ich rzeczywisty wygląd. W związku z tym, że ustawienia wyświetlania, jak również parametry poszczególnych monitorów mogą różnić się od siebie, sklep nie odpowiada za możliwe różnice między faktycznym wyglądem produktów a obrazem wyświetlanym na monitorze Zamawiającego.

Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane i potwierdzone.

Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego.

 

Zwroty

Produkty zamówione w sklepie internetowymwoodpecker-dte.coml mogą zostać zwrócone w terminie 14 dni od daty jego otrzymania. Artykuły odesłane w terminie późniejszym nie będą przyjmowane.

 

Zakupiony towar może być zwrócony jeżeli będzie nieużywany, czysty, pozbawiony zapachu, w oryginalnym opakowaniu, z metkami i innymi elementami które posiadał on w momencie sprzedaży. Do zwracanego towaru należy także dołączyć kserokopię faktury.

Nie przyjmujemy zwrotów przesyłek odesłanych do sklepu za pobraniem.

W momencie rezygnacji z zakupionych produktów należy je odesłać listem poleconym na adres sklepu. Gwarantujemy zwrot kwoty równej cenie sprzedaży towaru lub zamianę towaru na inny, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Koszty wysłania przesyłki i odesłanie jej do nas pokrywa klient.

W przypadku, gdy reklamacja towaru nie zostanie uznana, będzie on odesłany na koszt Klienta.

Powodami nie przyjęcia reklamacji może być: odesłanie towaru po upływie 10 dni od daty otrzymania przesyłki, braku paragonu lub faktury, braku pisma reklamacyjnego, zabrudzenia.

 

W przypadku nie uznania reklamacji produkt zostanie zwrócony kupującemu przesyłką za pobraniem (opłata wg cennika kosztów wysyłki). Nie odebranie takiej przesyłki przez klienta będzie skutkowało zaniechaniem ponownego wysłania produktu, chyba że klient pokryje koszty poniesione z tytułu wysłania oraz zwrotu reklamowanego produktu do sklepu. Produkty będą przechowywane przez 14 dni od momentu zwrotu nieodebranej przesyłki.

 

Aby Państwa zwrot mógł zostać szybko rozpatrzony, prosimy o wcześniejsze ustalenie telefoniczne czego dotyczy zwrot i dlaczego zostanie dokonany. Towar należy zapakować w usztywniane opakowanie ochronne zapobiegające zniszczeniu i odesłać listem poleconym na adres sklepu:

 

COMO Polska Sp. z o.o.

Rudna Mała 160

36-060 Głogów Młp.

 

Zwrot należności za towar następuje na podstawie wystawionej faktury korygującej w terminie 7 dni roboczych od daty fizycznego otrzymania zwrotu przez sklep (wraz z kompletną dokumentacją). Kwotę widniejącą na fakturze korygującej należy potrącić z kwoty całkowitej z faktury, do której wystawiono fakturę korygującą.

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji następuje wymiana odesłanego towaru na nowy lub wystawienie faktury korygującej, na podstawie której następuje zwrot należności za towar.